Vodící systémy

Informace

On-line katalog Blum


On-line katalog Blum
V on-line katalogu naleznete informace o výrobcích, publikované v tištěném katalogu firmy Blum, rychle a jednoduše.

Vodící systémy 

Lehký chod, ztlumený hluk při přechodech kolejniček a plastové válečky, odolné proti opotřebení. To je kvalita, která již dlouhá léta budí nadšení po celém světě. Velmi dobré hodnoty svěšení u výsuvů, uložených velice nízko, až téměř u podlahy. Volitelná boční stabilizace zajistí u velmi širokých výsuvů stabilní souběžný chod. Se spojovací technikou jsou zavěšení i vysazení nebo vyjmutí prvků naprosto jednoduché. Montáž rychle a snadno i s technikou nasazení. Široké spektrum jmenovitých délek, třídy nosnosti 30 kg a 60 kg, a rovněž částečné a plné výsuvy. Tato rozmanitost znamená dobré řešení do každé místnosti.

 • Movento

  Lehký chod zajistí vodicí plastové válečky ve vozíku, odolné proti opotřebení, a synchronizace zásuvkové lišty s vozíkem. S MOVENTO můžete nyní čela seřizovat kromě výšky a sklonu ještě i do stran, a rovněž na hloubku. Rychle, snadno a bez nářadí. MOVENTO existuje pro třídy nosnosti 40 kg a 60 kg. MOVENTO Vás nadchne vysokou stabilitou a velmi dobrými hodnotami svěšení. Je jedno, zda se SERVO-DRIVE nebo TIP-ON s MOVENTO nejsou žádný problém ani možnosti provedení bez úchytek. Nábytek tudíž otevřete pouhým ťuknutím na něj.

 • Tandem

  Široké spektrum jmenovitých délek, třídy nosnosti 30 kg a 50 kg, a rovněž částečné a plné výsuvy. Tato rozmanitost znamená dobré řešení do každé místnosti. Lehký chod, ztlumený hluk při přechodech kolejniček a plastové válečky, odolné proti opotřebení. To je kvalita, která již dlouhá léta budí nadšení po celém světě. Velmi dobré hodnoty svěšení u výsuvů, uložených velice nízko, až téměř u podlahy. Volitelná boční stabilizace zajistí u velmi širokých výsuvů stabilní souběžný chod. Se spojovací technikou jsou zavěšení i vysazení nebo vyjmutí prvků naprosto jednoduché. Montáž rychle a snadno i s technikou nasazení.

 • Servo-Drive pro Movento Tandem

  Stačí krátce ťuknout na bezúchytkové čílko nebo zlehka zatáhnout za úchytku, a zásuvky i čelní výsuvy se díky elektrickému způsobu otvírají jako mávnutím kouzelného proutku. Jak a na jakém místě se dotknete čílka, přitom nehraje roli. To zajistí více volnosti obsluhy i pohybu a vysoký komfort otvírání pro každou místnost v bytě.

  V kombinaci s BLUMOTION pro měkké a tiché zavírání dodáme pohybu obzvláštní kvalitu a novou volnost obsluhy a pohybu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 25 z 175 položek
Zobrazeno 1 – 25 z 175 položek