Systémy výklopů

Informace

On-line katalog Blum


On-line katalog Blum
V on-line katalogu naleznete informace o výrobcích, publikované v tištěném katalogu firmy Blum, rychle a jednoduše.

Systémy výklopů 

Systém výklopů AVENTOS přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Zrovna tak i těžká nebo široká čela se dají otvírat měkce a lehce jako pírko. Se SERVO-DRIVE, elektrickým otvíráním, stačí na výklop vždy jen zlehounka ťuknout, aby se otevřel. pak zase stačí jen jemně stisknout dobře dostupný vypínač, aby se nábytek zavřel. To je nová lehkost pro výklopy.

 • Aventos HF

  U AVENTOS HF se dvoudílné čelo při otvírání uprostřed složí. Skládací výklop je ideální pro vyšší horní skříňky s velkými čely, protože na úchytku snadno dosáhnete v každé pozici. U AVENTOS HF jsou možná i různě vysoká čela. S kováním AVENTOS HF se dají výklopy otvírat bez námahy. Dokonce i u těžkých čel je zapotřebí vynaložit jen málo ovládací síly. Díky plynulé zarážce se výklopy zastaví v jakékoli požadované pozici.

 • Aventos HS

  S AVENTOS HS se jednodílné čelo naklání přes korpus a je tudíž ideální pro velkoplošná jednodílná čela. Výkyvný výklop představuje dobrou volbu i pro skříňky s věncovými lištami nebo postranicemi. AVENTOS HS poskytuje komfort pohybu, který nadchne. Dokonce i těžká čela se dají bez námahy otvírat s vynaložením jen malé ovládací síly. Díky plynulému nastavení se čelo zastaví v jakékoli požadované pozici.

 • Aventos HL

  S AVENTOS HL se jednodílné čelo pohybuje vzhůru, paralelně k přední hraně korpusu. Tento systém výklopů je ideální pro využití ve vysoké skříni či horní skříňce s čely nad ní, nebo u konstrukce vysoké skříně či u skříňky do výklenku, například pro uložení elektrických spotřebičů. Nezávisle na hmotnosti a velikosti se dá AVENTOS HL snadno a lehce otvírat i zavírat s vynaložením jen malé ovládací síly. S plynulou zarážkou se čelo zastaví v jakékoli požadované pozici.

 • Aventos HK

  U AVENTOS HK se jednodílné čílko překlápí nahoru a je vhodné zejména pro výklopy v horních skříňkách s malou výškou výklopu, pro využití ve vysoké skříni a nad lednicí. Při vývoji bylo pamatovano rovněž na věncové lišty a postranice. S AVENTOS HK můžete výklopy otvírat i zavírat lehkým pohybem téměř bez jakékoli námahy. Plynulé nastavení zajistí, aby se čelo zastavilo kdykoli vždy v každé požadované pozici.

 • Aventos HK-S

  AVENTOS HK-S je velmi vhodný pro malé korpusy, jako například nad potravinovou skříní nebo lednicí. AVENTOS HK-S se díky svým malým konstrukčním parametrům harmonicky začlení do malých korpusů. AVENTOS HK-S můžete otvírat i zavírat lehkým pohybem téměř bez jakékoli námahy. Plynulá zarážka zajistí, aby se čelo zastavilo kdykoli vždy v každé požadované pozici.

 • Aventos HK-XS

  AVENTOS HK-XS je velmi vhodný pro malé korpusy, jako například nad potravinovou skříní nebo lednicí. AVENTOS HK-XS se díky svým malým konstrukčním parametrům harmonicky začlení do malých korpusů. AVENTOS HK-S můžete otvírat i zavírat lehkým pohybem téměř bez jakékoli námahy. Plynulá zarážka zajistí, aby se čelo zastavilo kdykoli vždy v každé požadované pozici.

na stránku
Zobrazeno 1 – 25 z 102 položek
Zobrazeno 1 – 25 z 102 položek