Box systémy

Informace

On-line katalog Blum


On-line katalog Blum
V on-line katalogu naleznete informace o výrobcích, publikované v tištěném katalogu firmy Blum, rychle a jednoduše.

Box systémy 

TANDEMBOX zaručuje čistou, jasnou a hranatou řeč tvarů. Zda s relingem nebo jakožto uzavřený korpus se zásuvným prvkem. Všechny komponenty jsou z hlediska barevného provedení vzájemně přizpůsobeny a zdůrazňují tak střídmost designu.

 • Legrabox

  LEGRABOX vnáší do pohybu eleganci. Tento Box systém s přímočarým, stroze střídmým designem budí nadšení díky štíhlým bočním stěnám o síle pouhých 12.8 mm, novému konceptu barevného provedení, a fascinující technice. Kromě LEGRABOX pure s matnými kovovými povrchy máte v případě designové varianty LEGRABOX free k dispozici ještě více individuální volnosti pro pojetí a ztvárnění. K němu výborně pasuje systém vnitřního dělení AMBIA-LINE.

  K tomu můžete dle libosti kombinovat rovněž různé způsoby otvírání. SERVO-DRIVE, elektrický způsob otvírání, v kombinaci s BLUMOTION nebo TIP-ON, mechanický způsob otvírání. Či novou funkcí Tip-Ob Blumotion, která revolučním způsobem spojuje funkce Tip-On a Blumotion do jediné korpusové lišty (pojezdu). Od teď už žádné kompromisy, jestli tlumení nebo bezúchytkové otevíraní. Proč nemít oboje? Tip-On Blumotion.

 • Tandembox Antaro

  Blum Tandembox Antaro zaručuje stylovou čistotu, jasnou a hranatou řeč tvarů a je úplně jedno, zda v podobě otevřeného boku s relingem nebo jako uzavřený korpus s bočními stěnami v podobě zásuvných prvků. Všechny komponenty jsou z hlediska barevného provedení vzájemně sladěny. Spojení čistého a jasného designu s osvědčenou technikou.

  K tomu můžete dle libosti kombinovat rovněž různé způsoby otvírání. SERVO-DRIVE, elektrický způsob otvírání, v kombinaci s BLUMOTION nebo TIP-ON, mechanický způsob otvírání.

 • Servo-Drive pro Tandembox

  Stačí krátce ťuknout na bezúchytkové čílko nebo zlehka zatáhnout za úchytku, a zásuvky i čelní výsuvy se díky elektrickému způsobu otvírají jako mávnutím kouzelného proutku. Jak a na jakém místě se dotknete čílka, přitom nehraje roli. To zajistí více volnosti obsluhy i pohybu a vysoký komfort otvírání pro každou místnost v bytě.

  V kombinaci s BLUMOTION pro měkké a tiché zavírání dodáme pohybu obzvláštní kvalitu a novou volnost obsluhy a pohybu.

 • Orga-Line pro Tandembox

  Vysoce jakostní misky z nerez oceli pro ORGA-LINE se dají flexibilně sestavovat, snadno vyjímat a bez problémů čistit v myčce na nádobí. Spolu s rozdělovníky zajistí úžasný pořádek a rychlý přístup.

  S vnitřním členěním zavládne i ve výsuvu pořádek a uživatel sem bude mít velmi dobrý přístup. Protože podélná i příčná dělení se dají pohodlně přizpůsobit velikosti i množství ukládaných předmětů.

  Pět pomůcek do kuchyně ORGA-LINE usnadní spoustu úkonů. Ať už manipulaci s fólií na ukládání čerstvých potravin nebo alobalovou fólií, při přenášení talířů nebo v případě bezpečného a přehledného uložení nožů a koření.

 • Metabox

  Zásuvky METABOX se skládají jen z několika konstrukčních dílů. S osvědčeným Box systémem zajistíte nejrozličnější využití. Stabilní materiály a pečlivé zpracování představují záruku nejlepší hodnoty stability při dynamické nosnosti až do 30 kg. Metabox je vybaven samodovírací mechanikou BULMATIC.

  Milionkrát osvědčená funkce BLUMOTION je volitelně k dispozici rovněž pro částečný výsuv METABOX. Nezávisle na tom, s jakým švihem a důrazem je zavřete, a rovněž nezávisle na hmotnosti uložených předmětů. Obzvlášť praktické a úsporné: až do šířky korpusu 900 mm Vám postačí jen jeden modul BLUMOTION.

na stránku
Zobrazeno 1 – 25 z 2691 položek
Zobrazeno 1 – 25 z 2691 položek